REJESTRACJA JAKO KLIENT INDYWIDUALNY

Komunikat

Najwyższa jakość wydruków z materiałami eksploatacyjnymi marki ORINK.

Jeżeli chcesz rozpocząć współpracę zarejestruj się:

KLIENT HURTOWY

gdy zajmujesz się hurtową lub detaliczną sprzedażą materiałów biurowych i komputerowych

KLIENT INDYWIDUALNY

gdy chcesz kupić coś na swój użytek, bądź Twojej firmy

Firma Orink Infotech Poland nie prowadzi sprzedaży dla klienta detalicznego. Przesyłając formularz skontaktuje się z Panem/Panią nasz dystrybutor, który będzie w najbliższej okolicy

Firma Orink Infotech Poland jest oficjalnym dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych do sprzętów drukujących marki ORINK na terenie Polski oraz Europy. Nasza szeroka oferta to również produkty PREMIUM oraz WHITE BOX.

Od 5 lat współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami stale dbając o jakość dostarczanych Państwu produktów. Dzięki profesjonalnej obsłudze klientów, stabilnej jakości oferowanych produktów oraz wsparciu marketingowym, zaufało Nam już wielu klientów zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Elżbieta Wysoczańska
Kierownik Działu Handlowego
tel.: +95 751 44 42 tel.: +48 575 900 380 e-mail: ela@orink.co skype: kontakt_15814 gg: 37995012
Agata Drozda
Specjalista ds. sprzedaży
tel.: +95 746 07 49 tel.: e-mail: agata@orink.co skype: agata.rupniak gg: 50202624
Anita Wilk
Specjalista ds. sprzedaży
tel.: +95 746 07 50 tel.: +48 515 905 477 e-mail: anita@orink.co skype: anita.wilk21 gg: 8351132
Iwona Łukasik
Specjalista ds. sprzedaży
tel.: +95 746 07 49 tel.: +48 515 905 480 e-mail: iwona@orink.co skype: gg: 66027609
Marcin Aszyjczyk
Specjalista ds. sprzedaży
tel.: +95 725 17 32 tel.: +48 531 416 333 e-mail: marcin@orink.co ; export@orink.co skype: marcin_2371 gg: 1063809
Agnieszka Płandowska
Specjalista ds. sprzedaży
tel.: +95 727 87 20 tel.: +48 515 905 482 e-mail: agnieszka@orink.co skype: agnieszkaplandowska gg: 53677595
Julia Telej
Specjalista ds. sprzedaży
tel.: +95 746 07 47 tel.: +48 515 905 478 e-mail: julia@orink.co skype: julia_11549 ; export_3576 gg: 64870782
Monika Abramowicz
Specjalista ds. zakupu
tel.: tel.: e-mail: monika@orink.co skype: monika_4599 gg: 64196974
Anna Wojdyła
Specjalista ds. windykacji należności
tel.: +95 751 57 77 tel.: e-mail: kontakt@orink.co skype: 5f97e1014043c924 gg: 567194369

Kontakt
ORINK INFOTECH POLAND

NIP: 5992442553
Białczyk 75
66-460 Białczyk

Ogólne warunki współpracy

REGULAMIN REKLAMACJI ORINK INFOTECH POLAND

Reklamacje

Po wypełnieniu formularza reklamacyjnego prosimy o przesłanie go mailowo na adres rma@orink.co a następnie po otrzymaniu nr RMA prosimy załączyć go do paczki oraz odesłać reklamowany towar pod adres:

ORINK INFOTECH POLAND

Dział Zwrotu i Reklamcji
Białczyk 75
66-460 Białczyk

Instrukcja wypełniania formularza

FORMULARZ EXCEL FORMULARZ PDF

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Orink Infotech Poland, 2017
payments